Maxima Steam – parní čistič a vysavač s molekulárním separátorem

Profesionální dvoukomorový parní čistič vč. extraktoru páry s aktivním vstřikováním. Novinka italského veletrhu “Verona Pulire 2.0”.

MAXIMA Steam je výsledkem pečlivého výběru lidí, kteří jsou nadšeni úklidem a inovacemi a to reprezentuje nejnovější produkt mezi multifunkčními přístroji nové generace.

Je to neobyčejný výkonný a ekologický přístroj, který nevyžaduje sáčky nebo filtry, které musí být pravidelně vyměňovány. Náš přístroj využívá přirozených vlastností vody tak, aby zajistil maximální hygienu a čistotu.

Díky svému malému provedení můžete tento přístroj snadno přenášet a skladovat. Doporučujeme si pozorně prostudovat návod, abyste využili všech výhod a potencionálu, který Vám MAXIMA Steam nabízí.

Úvodem

DokonaleUklizeno.cz Vám nabízí jedinečné a komplexní řešení pro profesionály i domácnosti, které bylo letos představeno jako revoluční novinka na veletrhu "Pulire 2.0" v italské Veroně. Parní čistič a vysavač s molekulárním separátorem Maxima Steam je nástupcem starší modelové řady parního čističe a vodního vysavače. Máte-li zájem pořídit si do firmy nebo domácnosti skutečně špičkový parní čistič a výkonný vysavač s molekulárním separátorem zároveň, tak pro Vás máme to nejkvalitnější řešení na trhu! Ať už máte vyhlédnutý jakýkoliv přístroj, doporučujeme odložit své rozhodnutí a porovnat vyhlédnutý parní čistič s našim přístrojem Maxima Steam.

Určení

Přístroj Maxima Steam je určen do domácností a zejména pro komerční a firemní využití: pro úklidové firmy, hotely, zdravotnická zařízení, restaurace, obchody, sportovní centra, myčky automobilů, školky a školy. Náš parní vysavač a čistič dokazuje, že profesionální parní čistič nemusí mít podobu ocelové krabice na kolečkách! Zdůrazňujeme přenosnost a ne příliš velké rozměry při bytelné konstrukci, vysokých výkonových parametrech a objemné 6-litrové odpadní nádrži.

Multifunkčnost

Přístroje disponuje samostatnou nádrží na vodu nebo chemický čisticí roztok a systémem jejich volitelného a plynule regulovatelného stříkání pro oplach nebo zvýšení účinnosti. Lze ji tedy použít jako parní čistič, samostatný vysavač (včetně čištění vzduchu), parní vysavač i extraktor pro mytí pevných ploch nebo hloubkové čištění koberců a čalounění. Dále je možno dodat aktivní klepací elektrokartáč nebo parní žehličku (6 bar). Elektronická řídicí jednotka reguluje příkony tak, aby se při souběžném spuštění celkový příkon vešel i pod běžné 16-ampérové jističe v obytných budovách!

Výjimečnost

Parní čistič vedle výkonu a všestrannosti vyniká i v technickém provedení. S výdejem páry je aktivováno průběžné dohřívání, takže bojler výborně drží tlak a teplotu a nejedná se tedy jen o jednorázová maxima po úvodním natlakování. Molekulární rotační separátor a dvouturbinový motor zaručují stabilně vysoký sací výkon a perfektní filtraci, díky čemuž není sací jednotka jen doplňkem k páře, ale plnohodnotným špičkovým vysavačem. Zásobní nádrž je jištěna proti přetečení tím, že při přelití nadbytečná voda steče přímo do odpadní nádrže. Údržbu usnadňuje a životnost zvyšuje samočištění a expresní plnění bojleru: kromě propojení se zásobníkem má bojler též vrchní otvor s tlakovým ventilem a skrze něj lze hadičkovým nástavcem bojler dokonale vysát a vyčistit od usazeného vodního kalu, následně pak přímo naplnit i bez čerpání pumpou ze zásobníku.

Příslušenství

Kombinovaná tlaková/sací hadice, sada nástavců pro parní čištění, vysávání a kombinaci funkcí. Volitelné: parní žehlička, klepací turbokartáč s elektrickým pohonem, sací hadice s chromovaným teleskopickým nástavcem, koncovky pro suché i mokré vysávání, tenká parní hadice, různé typy kartáčků.

Fotogalerie

Copyright 2014 © dokonale uklizeno.cz